Вся продукція марки ReQual (РеКвал) – це результат тісної співпраці вчених із провідними Європейськими грумерами та впровадження передових технологій у виробництво цієї суперсучасної косметики.

Компанія ReQual працює в тісному контакті з провідними заводчиками та провідними грумерами, пропонуючи їм повну лінію сучасної новаторської продукції яка гарантує кращий догляд і вражає професіоналів своєю чудовою якістю!

«ReQual Technique» — косметика спеціально розроблена для професійних грумерів та салонів. Завдяки цій суперпрофесійній сучасній косметиці, Вам гарантовано професійне зростання, а Вашим вихованцям — приголомшливий зовнішній вигляд!

Справжній професіонал грумінгу повинен об'єднати свій талант у досягненні естетичних ефектів з обов'язковою турботою про здоров'я шкіри і шерсті домашньої тварини. Тільки завдяки повним знанням основних технічних, хімічних особливостей і проблем грумінгу, а також професійним дослідженням і виробництву все більш і більш ефективної продукції, буде можливо вирішити більшість гігієнічних і естетичних завдань професійного грумінгу.

За останні роки світ грумінгу дуже сильно змінився. Причиною цього став зростання попиту на професіоналів, компетентних у складних питаннях догляду за зовнішнім виглядом наших улюбленців. А також потреба в продукції, яку легко та ефективно може використовувати будь-який власник тварини у себе вдома.

  1. Професійна продукція ReQual високо концентрована. Для того, щоб отримати бажані результати, Вам необхідно розвести косметику згідно зі схемами, запропонованими виробником
  2. При правильному використанні косметики ReQual Ви збережете свої зусилля, які можуть піти на лікування шкіри та шерсті домашніх тварин від застосування неякісної або агресивної косметики. ReQual посилює структуру кератину, що є головною та характерною частиною рогової тканини волосся і додає шерсті здоровий гарний блиск та сяйво.
  3. При необхідності більш частого купання, зокрема, виставкових домашніх тварин, продукція лінії ReQual дозволяє це робити без жодного ризику для здоров'я та шерсті тварини. Купати з нашою косметикою можна як завгодно!
  4. Використання високопрофесійної косметики ReQual створює для шкіри та шерсті умови, які є стійкими до агресивного впливу навколишнього середовища та деяких захворювань шкіри та шерсті.
  5. Спеціальна ReQual лінія створена з активними елементами, заснованими на природних компонентах, що оберігають від появи алергії або ускладнень шкіри не тільки на домашніх тваринах, але й на руках грумера.
  6. ReQual косметика легко наноситься і легко змивається з шерсті. Після першого ж застосування Ви помітите здоровий блиск шерсті.
  7. ReQual повністю задовольняє потреби домашньої тварини так само, як і потреби її власника, який бажає і вимагає лише найкраще для свого вихованця.