Породи: Афган, Американський кокер спанієль, Австралійський тер'єр, Мальтезе, Ші тцу, Лхаса Апсо, Йоркширський тер'єр, М'якокошерстий пшеничник і т.д.

ШОУ ГРУМІНГ:

Залежно від стану та якості шерсті використовуйте шампунь Vital-Prof або Keral-Prof. Шампунем треба вимити собаку двічі. Як кондиціонер використовуйте крем-маску Bio-Plus.

Класична схема миття собаки – Розведіть 50 мл шампуню в півлітровій ємності з дуже теплою водою. Збовтайте шампунь. Нанесіть шампунь на тварину за допомогою губки. Завдяки губці витрата шампуню буде меншою, а результат набагато ефективніший. Потім промийте тварину. В залишки шампуню (приблизно 250 мл) додайте одну столову ложку крем-маски Bio-Plus (Біо Плюс) і добре збовтайте. Можна додати трохи дуже теплої води. Повторіть процедуру. У друге миття дайте тварині кілька хвилин постояти з цією маскою для кращого ефекту. Потім ретельно промийте і приступайте до сушіння. Якщо, на Ваш погляд, шерсть дещо сухувата і недостатньо важкувата, можна додати до крем-маски Bio-Plus одну столову ложку олії Biovit-Oil. Все це добре розмішати з водою і обполоснути цим складом тварину. Можна не змивати!

У день виставки ми рекомендуємо нанести спрей Luxol – кондиціонуючу обробку для сяйва та блиску. Потім трохи рідких кристалів Re-Silk нанести руками по шерсті. Шовк додасть додатковий блиск та еластичність.

Якщо Ви хочете збільшити об'єм шерсті, то обробіть собаку у ванній після миття наступним складом – 500 мл води, 1 столова ложка олії Biovit-Oil, 1 столова ложка крем-маски Bio-Plus. Не змиваючи приступати до сушіння. Якщо ж Ви, навпаки, хочете обтяжити шерсть, то обробіть собаку у ванній таким складом. 500 мл води, 1 столова ложка крем-кондиціонера Bio-Jen, 5-10 столових ложок олії Biovit-Oil. Склад наноситься із спреєра. Не змивайте та приступайте до сушіння. Перед рингом трохи нанесіть спрей Invol.

Під час стрижки та при укладанні шерсті також використовуйте вітамінний-кондиціонер Setil або лосьйон Styling-Art.

ГРУМІНГ ДЛЯ БІЛОЇ ШЕРСТИ:

Шампунь Vital-Prof, шампунь Riflex-Prof, крем-маска Bio-Plus. Процедура миття така ж, як описано вище, але як другий шампунь використовується шампунь Riflex-Prof.

ВІД КОЛТУНІВ:

Приготуйте суміш, куди входить 50-100 олії Biovit-Oil, півлітра чистої води, 1 столова ложка крем-кондиціонера Bio-Jen. З пляшечки з розпилювачем нанесіть суміш на вимиту собаку (близько 50-100 мл). Потім сушіть і розчісуйте шерсть. Можна наносити поступово на частину, що висушується. Склад добре зберігається.

ПОВСЯКДЕННИЙ ДОГЛЯД

Ми рекомендуємо використовувати шампунь Exigent (глибокоочисний) щонайменше кожні 6-8 тижнів. Тоді ми будемо впевнені, що шерсть вільна від будь-якого бруду та залишків косметики. Надлишок пилу та бруду псує її якість і ускладнює розчісування. Використовуйте шампунь Nutri-Derm, шампунь Prof-Inn або шампунь Vital-Prof. Як кондиціонуючу маску – крем-кондиціонер Bio-Jen. При сушінні додатково наносьте з пляшки з розпилювачем склад з 1-3-х столових ложок олії Biovit-Oil на півлітра води. Це допоможе Вашому собаці проходити до наступного миття без ковтунів і зберегти шерсть.

Під час роботи з дрібними породами, у випадку, якщо у Вашого вихованця шерсть травмована, суха, корисно зробити компрес із крем-маскою Bio-Plus. Для цього після ванни нанесіть маску на шерсть руками у нерозведеному вигляді. Розподіліть від шкіри до кінчиків волосся пальцями, намагаючись не плутати шерсть. Потім оберніть собаку поліетиленом (можна використовувати поліетиленові мішки), зверху оберніть трьома махровими рушниками. Температура тіла собаки активізує обробку та дозволить колагену та іншим корисним речовинам проникнути у шерсть та відновити його. Було б непогано сісти подивитися телевізор, оскільки цей процес займе у Вас щонайменше 30 хвилин. Після цього для ополіскування Вам необхідно скористатися прохолодною водою, щоб закрити пори.

Цей процес не тільки відновить, пом'якшить і насичить шерсть, але також поверне еластичність шерсті.

Основний секрет довгої шерсті – це її постійне пом'якшення та зволоження. Суха шерсть швидко обламується. При догляді за собаками з довгою шерстю, ми не рекомендуємо розчісувати суху шерсть, оскільки це може викликати її ламкість. Реквалівські кондиціонери в спреях не вимагають змивання і є чудовим засобом для повсякденного догляду для всіх порід. При розчісуванні сухої шерсті наносьте кондиціонер на область, що обробляється.

ЩОТИЖНЕВА ОБРОБКА (в сонячні місяці обов'язкова):

Близько 100 мл олії Biovit-Oil развести з водою у півлітровій пляшці з розпилювачем і використовуйте цей спрей протягом тижня або як маску після миття. Склад живить та зберігає шерсть.

ДЛЯ ЗАСЛАБЛЕНОЇ АБО ТРАВМОВАНОЇ ШЕРСТІ:

В якості першої обробки використовуйте нашу лікувальну олію Derm-Oil. Її склад – це результат довгих років досліджень у наших лабораторіях, а як шампунь використовуйте шампунь Nutri-Derm з додаванням до нього олії Biovit-Oil – 0,5 столової ложки.