Породи: Автралійський тер'єр, Ердель тер'єр, Бордер, Керн, Скотч тер'єр, Вест Хайленд Вайт тер'єр, Німецький жорсткошерстий пойнтер, Дірхунд, Ірландський вовкодав, Шнауцери і т.д.

ШОУ ГРУМІНГ:

Під час підготовки до виставки використовуйте спеціальний шампунь для жорсткої шерсті Keral-Prof. Шампунем треба вимити собаку двічі. Для деяких порід (шнауцери) на прикрашаючий шерсть для додаткового об'єму як кондиціонер використовуйте крем-маску Bio-Plus.

Класична схема миття собаки — Розведіть 50 мл шампуню в півлітровій ємності з дуже теплою водою. Збовтайте шампунь. Нанесіть шампунь на тварину за допомогою губки. Потім промийте тварину. В залишки шампуню (приблизно 250 мл) додайте одну столову ложку крем-маски Bio-Plus і добре збовтайте. Можна додати трохи дуже теплої води. Повторіть процедуру. У друге миття дайте тварині кілька хвилин постояти з цією маскою для кращого ефекту. Потім ретельно промийте і приступайте до сушіння. У день виставки ми рекомендуємо нанести спрей Luxol – Кондиціонуючу обробку для сяйва та блиску по корпусу. Можна нанести кондиціонер Bioaсtiv на ноги та голову для додаткового об'єму (вести та ін.). Для більш жорсткої шерсті - спрей Invol (Інвол).

ГРУМІНГ ДЛЯ БІЛОЇ ШЕРСТІ:

Шампунь Keral-Prof, шампунь Riflex-Prof, крем-маска Bio-Plus. Процедура миття така ж, як описано вище, але як другий шампунь використовується Riflex-Prof шампунь.

ПОВСЯКДЕННИЙ ДОГЛЯД:

Оскільки багато власників жорсткошерстих собак використовують на виставках різні комбінації косметики, включаючи тальки і навіть порошок крейди, рекомендується, щоб собака був промитий після показу. Як шампунь рекомендуємо використовувати Exigent шампунь (глибоко очищаючий), а як кондиціонер крем-кондиціонер Bio-Jen. Також дуже корисно для волосся після миття нанести руками по шерсті рідкі кристали Re-Silk. Він допоможе повернути еластичність шерсті і запобігає її ламкості. Багато порід з цієї категорії не піддаються щотижневому миттю. У цьому випадку використовуйте шампунь Phyto-Self, який не потребує змивання. Наноситься на суху шерсть. Шампунь легкий у використанні, не потребує спеціального висушування та змивання. Оптично підвищує яскравість усіх натуральних забарвлень, надає інтенсивного блиску.

ЩОТИЖНЕВА ОБРОБКА (в сонячні місяці обов'язкова):

Близько 50-100 мл олії Biovit-Oil розвести з водою у півлітровій пляшці з розпилювачем і використовувати цей спрей протягом тижня або як маску після миття. Розпорошувати на шерсть. Склад живить та зберігає шерсть.

ДЛЯ ЗАСЛАБЛЕНОЇ АБО ТРАВМОВАНОЇ ШЕРСТІ:

В якості першої обробки використовуйте нашу унікальну лікувальну олію Derm-Oil. Її склад – це результат довгих років досліджень у наших лабораторіях. Як шампунь використовуйте Nutri-Derm з додаванням до нього олії Biovit-Oil — 0,5 столової ложки.