Породи: Австралійська вівчарка, Бордер коллі, Борзая, Кавалер Кінг Чарльз спанієль, Коккер спанієль, Такса довгошерста, Японський хін, Папільйон, Салюкі, Голден ретрівер і т.д.

Більшість порід цієї категорії мають середню довжину шерсті по корпусу з довгим м'яким прикрашаючим волоссям.

ШОУ ГРУМІНГ:

Залежно від стану шерсті використовуйте шампунь Vital-Prof або Keral-Prof шампунь. Шампунем треба вимити собаку двічі. Як кондиціонер використовуйте крем-маску Bio-Plus (додає об'єм) або крем-кондиціонер Bio-Jen.

Класична схема миття собаки– розведіть 50 мл шампуню в півлітровій ємності з дуже теплою водою. Збовтайте шампунь. Наносите шампунь по всьому тілу собаки за допомогою губки. Потім промийте тварину. До залишків шампуню (приблизно 250 мл) додайте одну столову ложку крем-маски Bio-Plus (крем-кондиціонер Bio-Jen) і гарненько збовтайте. Можна додати трохи дуже теплої води. Повторіть процедуру. В останнє миття дайте тварині кілька хвилин постояти з цією маскою для кращого ефекту. Потім ретельно промийте і приступайте до сушіння.

Для багатьох собак із цієї групи ідеальний виставковий варіант використовувати як другий шампунь Keral-Prof.

Одна з проблем у даній категорії – недостатній об'єм. Крем-маска Bio-Plus є чудовим кондиціонером, який не тільки дасть Вам миттєві результати, а й додатковий об'єм. Також, для додаткового об'єму використовуйте спрей Invol. Злегка нанесіть його на шерсть та підсушіть. При догляді за собаками з довгою шерстю, ми не рекомендуємо розчісувати суху шерсть, оскільки це може викликати її ламкість. Реквалівські кондиціонери в спреях не потребують змивання і є чудовим засобом для повсякденного догляду для всіх порід. При розчісуванні сухої шерсті наносите кондиціонер на область, що обробляється.

ГРУМІНГ ДЛЯ БІЛОЇ ШЕРСТИ:

Vital-Prof шампунь, Riflex-Prof шампунь, крем-маска Bio-Plus. Процедура миття така ж, як описано вище, але як другий шампунь використовується Riflex-Prof шампунь.

ПОВСЯКДЕННИЙ ДОГЛЯД:

В якості шампуню рекомендуємо використовувати шампунь Prof-Inn, а як кондиціонер крем-кондиціонер Bio-Jen. Застосовуйте класичну схему миття тварини, але при сушінні додатково наносьте з пляшки з розпилювачем склад, куди входить 5-10 столових ложок олії Biovit-Oil на півлітра фільтрованої води. Це допоможе Вашому собаці проходити до наступного миття без ковтунів і зберегти свою шерсть.

ДЛЯ ЗАСЛАБЛЕНОЇ АБО ТРАВМОВАНОЇ ШЕРСТІ:

В якості першої обробки використовуйте нашу унікальну лікувальну олію Derm-Oil. Її склад – це результат довгих років досліджень у наших лабораторіях. І як шампунь використовуйте Nutri-Derm шампунь з додаванням до нього масла Biovit-Oil – 0,5 столової ложки.

ЩОТИЖНЕВА ОБРОБКА (в сонячні місяці обов'язкова):

Близько 50-100 мл олії Biovit-Oil розвести з водою у півлітровій пляшці з розпилювачем і використовувати цей спрей протягом тижня або як маску після миття. Розпорошувати на шерсть. Склад живить та зберігає шерсть.