Породи: Акіта, Аляска маламут, Чау-Чау, Шпиці, Самоїд, Хаскі, Шіба-іну, Пекінес і т.д.

Породи в межах цієї категорії повинні мати щільне підшерстя з довшою зовнішньою шерстю. Шерсть має виглядати природно. Це одна з найбільш складних по шерсті категорій собак. Багато власників вважають, що якщо вони заповнюють шерсть різними порошками і тальками, то це правильна підготовка і показ. З точки зору суддів та грамотних грумерів, цей погляд на підготовку є поширеною помилкою.

ШОУ ГРУМІНГ:

В залежності від стану шерсті використовуйте шампунь Vital-Prof. Шампунем треба вимити собаку двічі. Як кондиціонер використовуйте крем-маску Bio-Plus.

Класична схема миття собаки – Розведіть 50 мл шампуню в півлітровій ємності з дуже теплою водою. Збовтайте шампунь. Нанесіть шампунь на тварину за допомогою губки. Завдяки губці витрата шампуню буде меншою, а результат набагато ефективніший. Потім промийте тварину. В залишки шампуню (приблизно 250 мл) додайте одну столову ложку крем-маски Bio-Plus і добре збовтайте. Можна додати трохи дуже теплої води. Повторіть процедуру. У друге миття дайте тварині кілька хвилин постояти з цією маскою для кращого ефекту. Потім ретельно промийте і приступайте до сушіння. Для багатьох собак з цієї групи ідеальний виставковий варіант як другий шампунь рекомендуємо використовувати Keral-Prof шампунь. У цьому випадку першого шампуню розводьте меншу кількість і використовуйте весь при першому митті.

Одна з проблем у даній категорії – недостатній об'єм. Крем-маска Bio-Plus є чудовим кондиціонером, який не тільки дасть Вам миттєві результати, а й додатковий об'єм.

Також можна використовувати кондиціонер Bioactive. Нанесіть невелику кількість та не змивайте, використовуйте його перед виходом у ринг. Також для додаткового об'єму можна використовувати спрей Invol.

ГРУМІНГ ДЛЯ БІЛОЇ ШЕРСТІ:

Шампунь Vital-Prof, шампунь Riflex-Prof, крем-маска Bio-Plus. Процедура миття така ж, як описано вище, але як другий шампунь використовується Riflex-Prof шампунь.

ПОВСЯКДЕННИЙ ДОГЛЯД:

В якості шампуню використовуйте Prof-Inn шампунь, а як кондиціонер – крем-кондиціонер Bio-Jen з додаванням до неї олії Biovit-Oil – 2/3 столової ложки. Дуже корисно після миття нанести руками на шерсть рідкі кристали Re-Silk. Все це допоможе повернути еластичність волоссю і запобігатиме його ламкості. Застосовуйте класичну схему миття тварини. Якщо Ви не миєте собаку щотижня, радимо чистити її за допомогою шампуню Phyto-Self, що не вимагає змивання. Наноситься на суху шерсть. Шампунь легкий у використанні, не вимагає спеціального висушування та змивання. Оптично підвищує яскравість усіх натуральних забарвлень, надає інтенсивного блиску.

ЩОТИЖНЕВА ОБРОБКА (в сонячні місяці обов'язкова):

Близько 50-100 мл олії Biovit-Oil розвести з водою у півлітровій пляшці з розпилювачем і використовуйте цей спрей протягом тижня. Склад живить та зберігає шерсть.

ДЛЯ ЗАСЛАБЛЕНОЇ АБО ТРАВМОВАНОЇ ШЕРСТІ:

В якості першої обробки використовуйте нашу унікальну лікувальну олію Derm-Oil. Її склад – це результат довгих років досліджень у наших лабораторіях. А в якості шампуню використовуйте Nutri-Derm шампунь з додаванням до нього олії Biovit-Oil – 0,5 столової ложки.