ЖОВТІ ПЛЯМИ:

Для початку шерсть потрібно очистити за допомогою глибокоочищуючому шампуню Exigent, або крему Degreaser Сream, що суперочищає. Потім нанесіть шампунь Riflex-Prof у розведеному стані 1 до 10. Як завершальний етап використовуйте новий засіб — відбілюючий Кондиціонер BIOCHROM

ЦУЦЕНЯТА І СТАРІ СОБАКИ:

Використовуйте шампунь Nutri-Derm.

КОЛТУНИ:

Приготуйте суміш, куди входить 50-100 мл олії Biovit-Oil, півлітра чистої води, 1 столова ложка крему-кондиціонера Bio-Jen, З пляшечки з розпилювачем нанесіть суміш на вимиту собаку. Потім сушіть і розчісуйте шерсть. Можна наносити поступово на частину, що висушується. Склад добре зберігається.

ПРОБЛЕМИ ЗІ ШКІРОЮ:

Використовуйте нашу унікальну лікувальну олію Derm-Oil не розведеною прямо на брудну шерсть, потім помийте Nutri-Derm шампунем 2-3 рази. Повторюйте обробку щотижня.

ЧИЩЕННЯ І ГІГІЄНІЧНА ОБРОБКА ОЧЕЙ:

Нанесіть лосьйон для очей Hydrocol на ватний диск і протріть очі та область навколо них.

Видалення шерсті з вух:

Пудра StripTech допомагає у видаленні волосся ніжно та ефективно.

ЧИЩЕННЯ ВУШНОЇ РАКОВИНИ ПІД ЧАС МИТТЯ:

Нанесіть на ватний диск або серветку спеціальний засіб для очищення вух – лосьйон для вух Oto Fluid. Він дуже швидко та ефективно розчинить та видалить забруднення з вушної раковини. Обробка вушної раковини цим засобом захищає шкіру від подразнення та зменшує подальше забруднення.

ПОРОДИ ЗІ СКЛАДКАМИ НА МОРДІ:

Використовуйте олію Derm-Oil у чистому вигляді для очищення та лікувальної обробки складних ділянок у складках. Після цього протріть ватним диском, змоченим у лосьйоні Hydrocol.

РОЗЧІСУВАННЯ СУХОЇ ШЕРСТІ:

Використовуйте кондиціонер Bioаctive або вітамінний кондиціонер Setil.

РОЗЧІСУВАННЯ КОЛТУНІВ:

Використовуйте кондиціонер Thermal-Fluid перед купанням. Нанесіть на брудну шерсть і ковтуни, потримайте кілька хвилин, щоб кондиціонер проник у шерсть. Якщо Ви розчісуєте шерсть між купаннями, використовуйте вітамінний кондиціонер Setil.

ТРИММІНГ:

Нанесіть пудру StripTech особливо на ніжні ділянки, такі як вухо, голова, під хвостом.

СУХЕ ЧИЩЕННЯ:

Шампунь Phyto-Self – для професійного використання або піна-шампунь Dry Foam. Нанесіть засіб на шерсть, промасажуйте. Витріть рушником до сухого стану. Розчешіть шерсть з використанням наших кондиціонерів.

ЧИЩЕННЯ ПРИМІЩЕНЬ, ФІТНЕС ЦЕНТРІВ ДЛЯ СОБАК, ІНСТРУМЕНТА ДЛЯ ГРУМІНГУ І ПЕРУКАРНЯХ ІНСТРУМЕНТІВ:

Використовуйте засіб для чищення Steryl розведений з водою.