Породи: Бігль, Боксер, Чи-хуа-хуа, Коргі, Доберман, Фокс тер'єр гл/ш, Німецька вівчарка, Дог, Грейхаунд, Лабрадор, Пойнтер, Ротвейлер, Уіппет та інші

До цієї категорії належить близько 70% усіх порід. В основному це гладкошерсті собаки, здорова шерсть яких повинна блищати, а людське око має розрізняти кожну волосинку.

ШОУ-ГРУМІНГ:

Використовуйте шампунь Nutri-Derm або шампунь Keral-Prof. Шампунем треба вимити собаку двічі. Як кондиціонер використовуйте крем-маску Bio-Plus. Якщо додатковий об'єм небажаний, то використовуйте як маску крем-кондиціонер Bio-Jen.

Класична схема миття собаки – розведіть 50 мл шампуню в півлітровій ємності з дуже теплою водою. Збовтайте шампунь. Наносите шампунь по всьому тілу собаки за допомогою губки. Потім помийте тварину. В залишки шампуню (приблизно 250 мл) додайте одну столову ложку крем-маски Bio-Plus і добре збовтайте. Можна додати трохи дуже теплої води. Повторіть процедуру. В останнє миття дайте тварині кілька хвилин постояти з цією маскою для кращого ефекту. Потім ретельно промийте і приступайте до сушіння.

Якщо Ви не використовуєте фен, переконайтеся, що в будинку немає протягів. У день виставки ми рекомендуємо додати блиску Luxol – кондиціонуюча обробка для сяйва та блиску. Потім трішки рідких кристалів Re-Silk нанести руками по шерсті.

Так само ми рекомендуємо використовувати шампунь Exigent принаймні кожні 6-8 тижнів. Тоді ви будете впевнені, що шерсть вільна від будь-якого бруду та залишків косметики. Надлишок пилу та бруду робить шерсть тьмяною та пухкою.

ГРУМІНГ ДЛЯ БІЛОЇ ШЕРСТІ:

Шампунь Nutri-Derm, шампунь Riflex-Prof, крем-маска Bio-Plus або крем-кондиціонер Bio-Jen. Процедура миття така ж, як описано вище, але як другий шампунь використовується шампунь Riflex-Prof з відбілюючим ефектом.

ПОВСЯКДЕННИЙ ДОГЛЯД:

Використовуйте шампунь Nutri-Derm, з додаванням до нього однієї столової ложки олії Derm-Oil. Багато порід з цієї категорії не піддаються щотижневому миттю. У цьому випадку використовуйте шампунь Phyto-Self, який не потребує змивання. Наноситься на суху шерсть. Шампунь легкий у використанні, не потребує спеціального висушування та змивання. Оптично підвищує яскравість усіх натуральних забарвлень, надає інтенсивного блиску.

ДЛЯ ЗАСЛАБЛЕНОЇ АБО ТРАВМОВАНОЇ ШЕРСТІ:

В якості першої обробки використовуйте нашу унікальну лікувальну олію Derm-Oil. Її склад – це результат довгих років досліджень у наших лабораторіях, а як шампунь використовуйте шампунь Nutri-Derm з додаванням до нього олії Biovit-Oil – 0,5 столової ложки.

ЩОТИЖНЕВА ОБРОБКА (в сонячні місяці обов'язкова):

Близько 50-100 мл олії Biovit-Oil розвести з водою у півлітровій пляшці з розпилювачем і використати цей спрей протягом тижня або як маску після миття. Розпорошувати на шерсть. Склад живить та зберігає шерсть.